Lek. dent. Łukasz Osiński

Absolwent Wydziału Stomatologicznego Akademii Medycznej w Warszawie. W 2008 roku odbył staż podyplomowy w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „Cepelek”. Staże specjalizacyjne z chirurgii stomatologicznej odbywał w Wojskowym Instytucie Medycznym w Centralnym Szpitalu Klinicznym MON w Klinice Chirurgii Twarzowo-Szczękowej.

Specjalizuje się w zabiegach usuwania zębów zatrzymanych, augumentacji kości, wielu technikach implantacji wszczepów śródkostnych, trudnych przypadkach protetycznych (pracach kombinowanych). Kwalifikacje podnosi poprzez czynne uczestnictwo w kursach z zakresu implantologii, implantoprotetyki oraz chirurgii periodontologicznej.

A oto kilka opinii o naszym koledze, na które natrafiliśmy w sieci:

U Pana doktora kilka razy usuwałam zęby. Świetnie radzi sobie z każdym przypadkiem, zarówno zębem niewyrżniętym pod dziąsłem jak i takim po leczeniu kanałowym. Po usunięciu przez Pana doktora ból i opuchlizna w moich przypadkach były krótkotrwałe. Dobrze i bez problemów się wszystko goiło. Lekarz udziela też szczegółowych wyjaśnień.

Wspaniały lekarz – wyrwał mi ósemkę szybko i bezboleśnie dzień po tym jak inny chirurg zupełnie nie dał sobie rady i mi go połamał. Świetna komunikacja w czasie zabiegu oraz zestaw zaleceń po. Tak, tak i jeszcze raz tak!

Usuwałam u doktora 2 ósemki. Pełen profesjonalizm, szczegółowe wyjaśnienia przed i po zabiegu. Doktor działa błyskawicznie i dokładnie. Odczarował zabieg usuwania 8ek w moim przypadku 🙂 polecam wszystkim którzy boja się tego zabiegu.

Pierwszy raz miałam usuwany ząb, mimo dojrzałego wieku byłam ogromnie przestraszona szczególnie że przypadek był dziwny a diagnoza niejednonaczna. Pan Doktor wszystko wyjaśnił, obejrzał dokładnie płytę z tomografii i ząb na żywo a samo usunięcie trwało kilkanaście sekund. Złote ręce i naprawdę konkretna, zecydowna osobowość Doktora wydaje się być idealnym połączeniem jeśli chodzi o wizytę u chirurga. Polecam gorąco i bardzo dziękuję za pomoc w mojej sprawie.

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam 🙂 Dowcipny, troskliwy, rzeczowy i przede wszystkim profesjonalny. Mam do niego pełne zaufanie, widać że zna się na swoim fachu i ma do tego dryg. Moją ósemkę usunął szybko i sprawnie. Dokładnie mnie poinstruował co mogę robić, a czego nie. Nie mam wątpliwości, że zawsze będę się do tego Pana Doktora dobijać w razie problemów z zębami 😉 Z czystym sumieniem polecę go każdemu.