Dr Wojciech Bukowski

Dr Wojciech Bukowski jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył w 1994 roku. Jest specjalistą chirurgii stomatologicznej, który w gabinecie zajmuje się ekstrakcjami zębów zatrzymanych i implantologią. Prywatnie kolega dr Brydaka ze studiów.

A oto kilka opinii o naszym koledze, na które natrafiliśmy w sieci:

Opinia nr 1
Do Doktora Bukowskiego trafiłam na usunięcie dwóch zatrzymanych ósemek. Pan Doktor jest bardzo konkretny i profesjonalny. Przed zabiegiem opowiedział jak będzie on wyglądał, czego mogę się spodziewać, natomiast już po zabiegu cierpliwie wytłumaczył jak dbać o rany i jak przebiegać będzie gojenie. Sam zabieg przebiegł szybko, bez żadnych komplikacji. Z całą pewnością z kolejnymi ósemkami również zwrócę się do niego, szczerze polecam!

Opinia nr 2
U Pana Doktora pojawiłam się na usuwanie dwóch prawych ósemek. Pan Doktor opowiedział mi szczegółowo jak zabieg będzie przebiegał, jakie są zagrożenia oraz jak będę się czuła po zabiegu. Dodatkowo po tygodniu zgłosiłam się na zdjęcie szwów gdzie Pan Doktor miał okazję sprawdzić jak goją się rany. Jestem bardzo zadowolona, z pewnością w przyszłym roku wrócę usuwać lewe ósemki, bardzo bardzo polecam, oby więcej takich lekarzy w naszym kraju! Zuzanna

Opinia nr 3

Wszystko super  sprawnie, bezbolesnie  polecam. Cały zabieg trwał moze z 15 min w tym większość to pogadanka o tym co robic i jak dbać o ranę po zabiegu!


Opinia nr 4

Miałam ogromny problem z usunięciem osemek. Konieczny był zabieg chirurgiczny. Nie miałam do kogo się udać, prosiłam znajomych o poradę jednak każdy, kto w okolicy zajmował się usuwaniem osemek – po prostu zdzierał ile tylko dało radę! Dość przypadkowo (na szczęście)! trafiłam do przychodni i poznałam tam wspaniałego człowieka którym jest Pan Bukowski! Pełen profesjonalizm. Z Jego strony otrzymałam wszystkie niezbędne informacje, każdy szczegół i obawy zostały wyjaśnione. Zabieg przebiegał bez żadnych komplikacji, był dokładny i fachowy. Wszystko elegancko się zagoiło, bez żadnych skutków ubocznych. Jestem w szoku, że tak profesjonalnie zostałam potraktowana . Będę polecać każdemu! Takich ludzi po prostu powinno być więcej. OGROMNY SZACUNEK!